Панель бульбашок в інтер’єі. Погляд з середини

Завжди людина, приручена вода не тільки для постачання життя, але і для прикраси приміщень: штучні водяні фабрики, декоративні водосховища, фонтани — всі ці структури були прикрашені будівельниками з давніх часів і задовольняли очі власників, вводячи a Нота миру і миру для його життя.
В даний час швидко прогресивне століття являє собою нове відкриття дизайну на основі панелей рідинного повітря.

Незважаючи на новизну такого типу оздоблення офісних приміщень, він навіть завоював великий попит: готелі, міцні офісні приміщення та стильний дизайн кавових будинків.

бульбашкова панель

І в даний час за допомогою їх багатофункціональності та все ще економічного споживання енергії, водні панелі добре користуються попитом у розташуванні сучасного внутрішнього будинку.

Панель бульбашкова в квартирі. Створіть винятковий інтер’єр з мінімальними витратами

бульбашкові панелі в салоні встановлюються для розділення житлових приміщень, а також як інтер’єр. Це завдяки різноманітності моделей та відтінків, вони завжди органічно вписуються в різний дизайн. Крім того, можливість перемикання режимів накачування повітря дозволяє змінювати всі види композицій залежно від настрою.

бульбашкова панель

бульбашкова панель

Використання панелей з бульбашками в дитячих кімнатах цілком затребуване — барвисте освітлення та химерні невагомові фонтани привертають погляд і розслабляче впливають на дітей будь -якого віку.
Розташування водних штучних панелей та стовпців у спальнях та вітальнях є досить зручним, перемикаючи яскравість виділення та постачання повітря, допомагає визначити всілякі духу до кімнати — від масового урочистого до романтичного та любові.

Панель Bubble Buy: Виробництво, установка та використання

Повітряно-бульбашкова панель — це порожнє судно, наповнене безбарвною речовиною всередині, яку передаються бульбашками повітря.

бульбашкова панель в інтер'єрі

Заради комфорту та надійності вони створюються з безбарвних міцних матеріалів: акрилова або склопластик — виняткова пластичність цього матеріалу дозволяє надати будь -яку форму та товщину штучної структури.
Для наповнення найчастіше використовуються дистильована вода, гліцерин та етиленгліколі.

Дистилізована вода — це найдешевший наповнювач штучних панелей, який допомагає повітряним бульбашкам вільно подорожувати знизу вгору, а не суперечить правилам фізики.

Етиленгліколі та гліцерин — це більш в’язкий матеріал, який дозволяє створити з світлових бульбашок композиційних ефектів, що множиться на світлодіодне освітлення.

бульбашкова панель
бульбашкова панель

Усі матеріали, що використовуються у виготовленні рідких декоративних компонентів, є екологічно чистими та абсолютно нешкідливими для використання в офісах.

Бульбашкова панель із полікарбонату. бульбашкові панелі зберігають свою первісну зовнішність протягом багатьох років

бульбашкові панелі у внутрішніх приміщеннях — справжнє відкриття для економічних власників та практичних! Дизайн світла дозволяє використовувати ці прекрасні рішення як абсолютно незалежне джерело освітлення. Сила світлодіодів на панелі становить приблизно 120 Вт.

бульбашкова панель

Крім того, бульбашкові панелі не потребують спеціальних витратних матеріалів, оскільки рідкий наповнювач, хоча і є, очищеною водою або етиленгліколем не дає осаду і не потребує заміни. Усі вихідні матеріали вважаються повністю довговічними та екологічно чистими, тому всі виробники впевнено дають 10 років гарантії для постійної роботи власних конструкцій.

От Kateryna

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *