Панелі Бульбашкованих водоспадів. Тренд 2023: бульбашкові панелі як елемент сучасного інтер’єру кімнат

У будь -який час людина приручила воду не лише для забезпечення існування, але й для прикраси інтер’єру: штучні ставки, декоративні водні фабрики, фонтани — всі ці пристрої з давніх часів, прикрашених будівель та розвеселили очі його власників, представляючи записку про спокій і умиротворення до його навколишнього середовища.
Сьогоднішній швидко прогресивний вік може запропонувати новий дизайн -винахід на основі рідинних панелей Бульбашковаів.

бульбашкова панель

Незважаючи на новизну такої структури, навіть набуло більшого визнання: готелі та готелі, у стильному дизайні ресторанів та великих офісних приміщень.

Ну, в даний час це завдяки власній універсальності та економічному споживанні електроенергії, водні панелі також широко використовуються в обладнанні дизайну будинку.

Панелі бульбашкова та стовпчики. Як користуватися в сучасному та мінімалістичному інтер’єрі

бульбашкові панелі в салоні встановлюються для корпусу зонування, а також перегородка між кімнатами.

бульбашкові панелі водоспади

Це завдяки різноманітності моделей та відтінків, вони завжди ідеально вписуються в будь -який існуючий інтер’єр.

бульбашкова панель

Більше того, можливість перемикання способу насосної потужності повітря може змінювати різні композиції залежно від місця розташування духу.
Використання Бульбашкованих панелей у дитячих кімнатах надзвичайно популярне — барвисте освітлення та незвичайні невагомові фонтани притягують око і розслабляче впливають на немовлят будь -якого віку.
Розташування рідких декоративних панелей та стовпців у вітальнях та спальнях є шалено ефективним, регулювання режимів Linosa та подачі повітря дозволяє призначити інший настрій — від масового урочистого до романтичного та делікатного.

бульбашкова панель

купити бульбашкові панелі: як зробити

Повітряно-бульбашкова панель — це порожнє судно, наповнене прозорою речовиною, посередині якої рухаються бульбашки повітря. Для захисту та вашої зручності вони виготовлені з безбарвних міцних матеріалів: акрилова або склопластик — виняткова пластичність цього матеріалу дозволяє надати будь -яку форму та товщину штучної структури.
Для наповнення, очищену воду, в основному використовуються етиленгліколі та гліцерин.

Очищена вода — це найбільш недорогий наповнювач декоративних панелей, що дозволяє повітряним бульбашкам вільно рухатися знизу вгору, а не суперечить законодавству фізики.

бульбашкова панель

Етиленгліколі та гліцерин — це більш в’язкий матеріал, який дозволить вам створити зачаровуючі композиційні ефекти, підкріплені світлодіодним підсвічуванням з бульбашок повітря.

бульбашкова панель

Усі матеріали, що використовуються у виробництві рідких декоративних деталей, абсолютно безпечні та екологічно чисті для використання в офісах.

бульбашкові панелі на замовлення. Основні переваги Бульбашкованих панелей

бульбашкові панелі у внутрішніх приміщеннях — справжня знахідка для практичних та економічних власників!

бульбашкова панель

Дизайн світла дозволить застосувати ці дизайнерські модулі як повністю автономний освітлювальний ресурс. Споживання світлодіодів у пристрої становить близько 120 Вт. Крім того, бульбашкові панелі не потребують спеціальних витратних матеріалів, оскільки рідкий наповнювач, чи то очищена вода чи етиленгліколь, не дає осаду, і не потребує заміни. Усі вихідні матеріали вважаються досить екологічно чистими та довговічними, оскільки всі виробничі компанії сміливо надають 10 років гарантій для безперебійної роботи власних робіт.

бульбашкові панелі водоспади

От Kateryna

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *