купити бульбашкову панель. Погляд з середини

Завжди людина, приручена вода не лише для постачання існування, але і для дизайну дизайну: декоративні резервуари, штучні водні фабрики, фонтани — всі ці механізми були прикрашені оком власників з давніх часів, вводячи ноту світу та розумовий спокій для його оточення.
В даний час технологічний вік пропонує інноваційний дизайн -винахід на основі панелей з водопроводу — повітряні бульбашки.

Незважаючи на новизну, цей тип дизайну будівлі вже заслужив широке визнання: великі офіси, у новому модному дизайні кафе та готелів.

купити бульбашкова панель

Ну, нещодавно, за допомогою власної багатофункціональності, а також економічного споживання електроенергії, водні панелі широко використовуються в розташуванні сучасного інтер’єру.

купити бульбашкові панелі. Нове вимірювання дизайну інтер’єру

бульбашкові панелі у внутрішніх приміщеннях найчастіше використовуються для зонування кімнати, і навіть у вигляді інтер’єрного перегородки. Завдяки різноманітності моделей та палітрі кольорів вони ідеально вписуються в різні інтер’єри будинку. Більше того, можливість перемикання режимів накачування повітря дозволяє змінити окремі композиції на основі настрою.

купити бульбашкова панель

купити бульбашкова панель

Вживати в дитячих кімнатах для дитячих кімнат — це шалено модно.
Дуже зручно встановити водні декоративні панелі у вітальнях та спальнях, регулюючи системи інтенсивності освітлення та подачі повітря, дозволяє квартирі призначати квартиру будь -який настрій — від громадського церемоніального до романтичного та делікатного.

Панель бульбашок Виробництво: Виробництво, установка та експлуатація

Повітряно-бульбашкова панель — це порожнисте судно, наповнене нефарбованою рідиною всередині, яку передаються бульбашками повітря.

купити бульбашкова панель

Особливо для зручності та власної безпеки, вони створюються з прозорих полімерних матеріалів: акрилова або склопластик — надзвичайна пластичність цього матеріалу допомагає надати будь -яку товщину та форму конструкції конструкції.
Для наповнення в більшості випадків використовуються очищена вода, використовуються етиленгліколі та гліцерин.

Дистильована вода -це найбільш нон -сплачний наповнювач панелей повітряних бульбашок, що допомагає бульбашкам повітря безперешкодно мігрувати з верхньої частини, не запобігаючи законам фізики.

купити бульбашкова панель

Етиленгліколі та гліцерин — це більш в’язкий матеріал, який створить проростаючі композиційні ефекти, що посилюються шляхом світлодіодної підсвітки від світлих бульбашок.

купити бульбашкова панель

Усі матеріали, що використовуються у виробництві рідких штучних деталей.

Бульбашкова аквапанель. бульбашкові панелі зберігають свою первісну зовнішність протягом багатьох років

бульбашкові панелі у внутрішніх приміщеннях — справжня знахідка для економічних сімей та практичних! Дизайн світла дозволить використовувати ці декоративні рішення як досить автономний ресурс світла.

бульбашкова панель

Потужність світлодіодів у пристрої становить близько 120 Вт. Більше того, бульбашкові панелі не потребують спеціальних витратних матеріалів, через те, що рідкий наповнювач, хоча він дистильована вода або етиленгліколь не дає осаду, і не потребують заміни. Абсолютно всі початкові матеріали вважаються досить екологічно чистими та довговічними, тому всі виробники безпечно дають 10 років гарантії для постійних робіт власних робіт.

От Kateryna

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *