Повітряно-бульбашкова панель купити. Як бульбашкові панелі змінюють дизайн

Завжди людина, приручена вода не тільки для постачання життя, але і для прикраси приміщень: декоративні ставки, фонтани, штучні водні заводи — всі ці пристрої мають довгі прикрашені будівлі та розвеселили очі власників, вводячи ноту миру та духовного Спокій йому життя.
Нинішній прогресивний вік забезпечує дизайн наднової на основі панелей повітряних бульбашок.

Незважаючи на новинку такого типу офісного дизайну, він навіть досяг величезної слави: у стильному дизайні кафе, твердих офісних приміщень та готелів та готелів.

бульбашкова панель

І в даний час, завдяки власній багатофункціональності, а також економічному споживанні енергії, водні панелі також широко використовуються в організації дизайну будинку.

бульбашкові панелі ціна. Застосування в інтер’єрі квартири

бульбашкові панелі в інтер’єрі використовувались для зонування кімнати, і навіть у вигляді перегородки між кімнатами. Завдяки різноманітності моделей та кольорових рішень, вони органічно вписуються в будь -який дизайн. Крім того, можливість перемикання режимів сил повітряного розряду дозволяє змінити різні композиції залежно від настрою.

бульбашкова панель

повітряно-бульбашкова панель

Використання панелей з бульбашковами води в дитячих кімнатах дуже популярне — яскраве освітлення та хитромудрі невагомові фонтани приваблюють око та розслабляючі зачіпають дітей будь -якого віку.
Встановлення водних штучних панелей та стовпців у спальнях та вітальнях дуже ефективна, переключення щільності підсвічування та режимів подачі повітря дозволяє визначити приміщення всілякі настрої — від масового святкового до романтичного та любові.

Панель панелі з бульбашками: як це працює?
бульбашкова панель

Повітряно-бульбашкова панель — це порожнистий резервуар, наповнений безбарвною речовиною, посередині якої рухаються бульбашки повітря. Щоб забезпечити безпеку та зручність, вони виготовлені з прозорих зносостійких матеріалів: склопластик або акрил — надзвичайна пластичність цього матеріалу дозволяє надати будь -яку форму та товщину декоративної структури.
Для наповнення, як правило, приймаються очищена вода, гліцерин та етиленгліколі.

Дистилізована вода є найбільш економічним наповнювачем декоративних панелей, що дозволяє повітряним бульбашкам плавно рухатися з верхньої частини, не запобігаючи правилам фізики.

бульбашкова панель

Етиленгліколі та гліцерин — це більш в’язкий матеріал, який дозволяє створити з невагомого бульбашки до композиційних ефектів Behor, помножений на світлодіод.

бульбашкова панель

Усі матеріали, що використовуються у виробництві рідких декоративних елементів, без винятку, є екологічно чистими та абсолютно не схожою для використання в квартирах.

Повітряно-бульбашкові панелі. Економія часу та грошей

бульбашкові панелі у салоні — справжнє відкриття для практичних та худорлявих сімей! Дизайн світла допоможе використовувати ці декоративні рішення як досить незалежне первинне джерело освітлення.

бульбашкова панель

Споживана сила світлодіодів на пристрої становить приблизно 120 Вт. Крім того, бульбашкові панелі не потребують спеціальних витратних матеріалів, оскільки рідкий агрегат, хоча це етиленгліколь або очищена вода не дає осаду і не потребують змін. Усі вихідні матеріали, без винятку, вважаються абсолютно сильними та екологічно чистими, тому всі виробничі компанії сміливо надають 10 років гарантій для безперебійної роботи своїх пристроїв.

От Kateryna

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *