Повітряно-бульбашкові панелі купити. Погляд з середини

У будь -який час людина приручила воду не лише для забезпечення існування, але й для прикраси інтер’єру кімнати: фонтани, декоративні водойми, декоративні водні заводи — всі ці пристрої завжди прикрашали зали і радували очі його власників, Представляючи записку спокійного та духовного спокою його життя.
Сьогоднішній прогресивний вік — це модернізоване дизайнерське рішення на основі панелей з водоймами — повітряні бульбашки.

Незважаючи на новинку, цей тип житла негайно завоював грандіозну репутацію: готелі та готелі, великі офісні приміщення та в оригінальному дизайні кафе.

бульбашкова панель

І нещодавно, за допомогою його багатофункціональності та досі економічного споживання енергії, водні панелі також використовуються в розташуванні сучасного інтер’єру приміщень.

Повітряно-бульбашкові панелі ціна. Як користуватися в сучасному та мінімалістичному інтер’єрі

бульбашкові панелі у салоні корисні для зонування будинку, і, звичайно, як перегородка між кімнатами. Це завдяки різноманітності моделей та відтінків, вони завжди органічно вписуються в інший існуючий інтер’єр. Крім того, можливість перемикання режиму сили екологічних сил допомагає замінити всі види композицій залежно від місця розташування духу.

бульбашкова панель
повітряно-бульбашкова панель

Використання панелей з бульбашками в дитячих кімнатах є шалено актуальним — вражаюче освітлення та химерні фонтани повітря привертають погляд і розслабляче впливають на немовлят абсолютно будь -якого віку.
Досить ефективно, що розміщення бульбашкових штучних стовпів та панелей у спальнях та вітальнях, переключення інтенсивності освітлення та постачання повітря дозволяє квартирі призначити різноманітний настрій духу — з масивного фронту та любові.

купити Повітряно-бульбашкова панель: провідні характеристики панелі

Повітряно-бульбашкова панель — це порожнистий резервуар, наповнений безбарвною рідиною всередині, яку рухаються бульбашки повітря.

бульбашкова панель

Щоб забезпечити безпеку та комфорт, вони виготовлені з безбарвних міцних матеріалів: акрилова або склопластик — незвична пластичність цього матеріалу дозволяє надати будь -яку форму та товщину штучної структури.
Для наповнення приймаються в основному очищена вода, гліцерин та етиленгліколі.

Дистилізована вода — це найбільш бюджетний наповнювач штучних панелей, що допомагає повітряним бульбашкам плавно мігрувати з верхньої частини, не запобігаючи законам фізики.

повітряно-бульбашкова панель

Етиленгліколі та гліцерин — це більш в’язкий матеріал, який дозволяє зробити захоплюючу композиційну дію ефектів від повітряних бульбашок, помножених світлодіодним освітленням.

повітряно-бульбашкова панель

Абсолютно всі матеріали, що використовуються при створенні рідких декоративних компонентів, є екологічно чистими та абсолютно нешкідливими для використання у вітальнях.

Водно бульбашкова панель. Ключові переваги Бульбашкованих панелей

бульбашкові панелі в інтер’єі кімнати — справжнє відкриття для практичних та худих власників! Дизайн світла дозволяє використовувати ці мальовничі модулі як повністю автономне джерело світла. Сила світлодіодів на панелі становить приблизно 120 Вт.

повітряно-бульбашкова панель

Крім того, бульбашкові панелі не потребують спеціальних витратних матеріалів, через те, що рідкий наповнювач, будь то очищена вода чи етиленгліколь, не дає осаду, і не потребують заміни. Усі вихідні матеріали цілком міцні та екологічно чисті, тому всі виробники впевнено надають 10 років гарантій для плавної роботи своєї продукції.

От Kateryna

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *