Водно бульбашкові панелі ціна. Ми утворюємо відчуття легкість і повітряність

Завжди людина, приручена вода не тільки для того, щоб забезпечити своє життя, але й для прикраси інтер’єру приміщень: штучні водяні фабрики, фонтани, декоративні ставки — всі ці механізми з давніх часів прикрашали будівлі та захоплювали очі його власників, представляючи записка до його життя спокою та спокій.
На сьогоднішній день швидко прогресивний вік може запропонувати останній дизайнерський інтервал на основі панелей з повітряним Бульбашковаом.

водно бульбашкова панель

Незважаючи на новинку такого типу дизайну приміщень, він уже заробив великий попит: тверді офіси, готелі та в сучасному дизайні кафе.

Що ж, у сучасний час, за допомогою їх універсальності та все ще економічного споживання електроенергії, водні панелі широко використовуються в розташуванні сучасного дизайну.

Купити воднобульбашкову панель. Як користуватися в сучасному та мінімалістичному інтер’єрі

бульбашкові панелі у внутрішніх приміщеннях встановлюються для розділення об’єкта, а також у ролі внутрішнього розділу.

бульбашкова панель

Це завдяки великій кількості стилів і відтінків, вони завжди гармонійно вписуються в будь -який інтер’єр квартири.

водно бульбашкова панель

Більше того, можливість перемикання інтенсивності введення повітря повітря дозволяє змінити різноманітність композицій залежно від місця розташування духу.
Використання Бульбашкованих панелей водоспадів у дитячих кімнатах є особливо актуальним — барвисте освітлення та незвичайні фонтани повітря приваблюють їх очі і люб’язно діють на дітей різного віку.
Дуже зручно розміщувати бульбашкові штучні колони та панелі в спальнях та вітальнях, регулюючи системи насичення та постачання повітря, допомагає встановити кімнату з усіма видами настрою — від публічного до романтичного та інтимного.

бульбашкова панель

Панель бульбашок: як це працює?

Повітряно-бульбашкова панель — це порожній резервуар, наповнений безбарвною речовиною всередині, яку рухаються бульбашки повітря. З метою практичності та захисту вони створюються з прозорих міцних матеріалів: склопластик або акрил — видатна пластичність цього матеріалу допомагає надати будь -яку форму та товщину декоративної структури.
Для начинки найчастіше використовують дистильовану воду, етиленгліколі та гліцерин використовуються.

Дистилізована вода — це найбільш бюджетний наповнювач панелей повітряних бульбашок, який допомагає повітряним бульбашкам вільно подорожувати знизу вгору, а не суперечить принципам фізики.

водно бульбашкова панель

Етиленгліколі та гліцерин-це більш в’язкий матеріал, який дозволяє створити з повітряних бульбашок композиційних ефектів, помножених на світлодіодну підсвічування.

водно бульбашкова панель

Усі матеріали, що використовуються для створення рідких декоративних компонентів, абсолютно нешкідливі та екологічно чисті для використання в квартирах.

бульбашкові панелі. бульбашкові панелі зберігають свою первісну зовнішність протягом багатьох років

бульбашкові панелі у внутрішніх приміщеннях — це вражаюча знахідка для економічних власників та практичних!

водно бульбашкова панель

Дизайн світла допомагає застосувати ці прекрасні рішення як повністю автономне джерело світла. Сила світлодіодів на панелі становить близько 120 Вт. Більше того, бульбашкові панелі не потребують додаткових витратних матеріалів, оскільки рідкий наповнювач, наприклад, очищена вода або етиленгліколь, не дає осаду і не потребує заміни. Усі матеріали вважаються цілком сильними та екологічно чистими, тому всі виробники сміливо дають 10 років гарантію виробництва для безперервної роботи своїх пристроїв.

От Kateryna

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *