Панель бульбашкова в квартирі. Вибуховий тренд

У будь -який час людина приручила воду не тільки для забезпечення життя, але і для прикраси дизайну: фонтани, декоративні водні заводи, декоративні резервуари — всі ці пристрої завжди прикрашали будівлі та розважали око своїх господарів, даючи ноту миру та безтурботно до свого оточення.
В даний час швидко прогресивний вік забезпечує новий дизайнерський інтервал на основі панелей повітряних Бульбашковаів.

Незважаючи на новинку такого типу дизайну будівлі, він одразу заробив чудову славу: у новомодному дизайні ресторанів, готелів та готелів та великих офісів.

бульбашкова панель у квартирі

І в даний час, саме завдяки його багатофункціональності, а також економічному споживанню енергії, водні панелі вільно користуються попитом у домовленні внутрішніх приміщень приміщень.

купити бульбашкову панель. Як додати яскравий акцент до інтер’єру

бульбашкові панелі в інтер’єрі встановлюються для розділення кімнати, і, звичайно, у вигляді перегородки між кімнатами. Завдяки різноманітності моделей та палітру кольорів вони органічно вписуються в інший існуючий інтер’єр. Крім того, можливість перемикання способу насичення насосного повітря дозволяє змінювати різні композиції залежно від настрою.

бульбашкова панель

бульбашкова панель у квартирі

Використання бульбашок бульбашок у дитячих кімнатах особливо популярне — барвисте освітлення та химерні фонтани повітря привертають погляд і розслабляється діяти на немовлят будь -якого віку.
Розташування бульбашок штучних елементів у спальнях та вітальнях шалено зручно, переключення щільності виділення та подачі повітря дозволяє визначити квартиру іншого настрою — від публічного урочистого до романтичного та любові.

Бульбашкова панель з полікарбонату: як вона працює?

Повітряно-бульбашкова панель — це порожнисте судно, наповнене безбарвною рідиною зсередини, з якої рухаються бульбашки повітря.

бульбашкова панель

Для практичної та безпеки вони виготовлені з прозорих міцних матеріалів: склопластик або акрил — надзвичайна пластичність цього матеріалу може надати будь -яку форму та товщину декоративної структури.
Для начинки найчастіше приймають очищану воду, гліцерин та етиленгліколі.

Очищена вода — це найбільш економічний наповнювач панелей повітряних Бульбашковаів, що дозволяє повітряним бульбашкам плавно рухатися знизу вгору, а не суперечить законостям фізики.

Етиленгліколі та гліцерин — це більш в’язкий матеріал, який дозволяє утворюватися від невагомого бульбашки до композитних ефектів проростання, множиться на світлодіодну підсвічування.

бульбашкова панель

бульбашкова панель

Усі матеріали без винятку, які використовуються у виробництві рідких штучних елементів, абсолютно нешкідливі та екологічно чисті для використання в будинках.

Панель бульбашкова з дзеркалом. Економія часу та грошей

бульбашкові панелі в інтер’єрі кімнати — це вражаюче відкриття для практичних та економічних сімей! Дизайн світла дозволить застосувати ці мальовничі модулі як повністю автономний освітлювальний ресурс. Потужність світлодіодів у пристрої становить приблизно 120 Вт. Крім того, бульбашкові панелі не потребують спеціальних витратних матеріалів, оскільки рідкий агрегат, наприклад, очищена вода або етиленгліколь, не дає осаду і не потребує заміни.

бульбашкова панель у квартирі

Абсолютно всі матеріали є абсолютно екологічно чистими та надійними, саме тому всі виробники рішуче надають 10 років гарантії виробництва для безперервної роботи своєї продукції.

От Kateryna

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *