купити бульбашкові панелі. Погляд з середини

Завжди, людина, приручена вода не тільки за постачання буття, але і для дизайну: штучні ставки, фонтани, декоративні водні заводи — ці всі пристрої були прикрашені оком своїх власників з давніх часів, приносячи ноту миру та психічного Мир у своєму житті.
Сучасний технологічний вік дає останнє проектне рішення на основі рідинних панелей Бульбашковаів.

Незважаючи на новинку, цей тип дизайну будинку навіть заслужив досить великої популярності: готелі та готелі, в сучасному дизайні кафе та великих представницьких офісів.

купити бульбашкова панель

І нещодавно, завдяки власній багатофункціональності, а також економічному споживанні електроенергії, водні панелі можна широко використовувати для оснащення внутрішніх приміщень будинку.

Виробництво Бульбашкованих панелей. Ми створюємо розслаблюючу атмосферу

бульбашкові панелі у внутрішніх приміщеннях знайдені застосування для зонування квартири, а також у вигляді інтер’єрного розділу. Завдяки різноманітності конструкцій та палітрі кольорів вони гармонійно вписуються в будь -який інтер’єр будинку.

купити бульбашкова панель

Крім того, можливість перемикання способу насичення навколишнього повітря дозволяє змінювати всі види композицій залежно від настрою.

бульбашкова панель

Використання бульбашок у дитячих кімнатах шалено потребує попиту — яскраве освітлення та незвичайні фонтани повітря приваблюють око та розслабляючі на дітей різного віку.
Розташування рідких декоративних панелей у вітальнях та спальнях є дуже ефективним, переключення розмірів освітлення та постачання повітря дозволяє кімнаті встановити приміщення різноманітним настроєм духу — від публічного церемоніального до романтичного та делікатного.

бульбашкова панель

Bubble Aquapanel: ключові характеристики пристрою

Повітряно-бульбашкова панель — це порожній резервуар, наповнений нефарбованою рідиною всередині, яку рухаються бульбашки повітря. Заради практичності та надійності вони виробляються з безбарвних матеріалів, стійких до зносу: склопластик або акрил — надзвичайна пластичність цього матеріалу допомагає надати будь -яку товщину та форму декоративної структури.
Для заповнення більшості випадків використовуються дистильована вода, гліцерин та етилен гліколі.

бульбашкова панель

Дистилізована вода — це найбільш економічний наповнювач панелі, що дозволяє плавно мігрувати бульбашки повітря знизу вгору, а не суперечити правилам фізики.

купити бульбашкова панель

Етиленгліколі та гліцерин — це більш в’язкий матеріал, який дозволяє робити захоплюючі композиційні ефекти від бульбашок повітря, збільшення світлодіодної підсвітки.
Усі матеріали, що використовуються у виробництві рідких декоративних компонентів, без винятку, абсолютно нешкідливі та екологічно чисті для використання у вітальнях.

бульбашкова панель

Панель бульбашок в інтер’єі. Ключові переваги Бульбашкованих панелей

бульбашкові панелі у внутрішніх приміщеннях — справжнє відкриття для економічних сімей та практичних! Дизайн світла допомагає використовувати ці мальовничі елементи як дуже автономне джерело освітлення. Споживання світлодіодів у пристрої становить близько 120 Вт. Крім того, бульбашкові панелі не потребують спеціальних витратних матеріалів, оскільки рідкий наповнювач, хоча це етиленгліколь або дистильована вода не дає осаду, і не потребують змін.

купити бульбашкова панель

Абсолютно всі початкові матеріали є абсолютно екологічно чистими та довговічними, у зв’язку з цим усі виробники рішуче дають 10 років гарантії для безперебійної роботи своїх пристроїв.

От Kateryna

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *